RELACJE INWESTORSKIE

Nagroda CEEGA za najlepszą grę mobilną dla BoomBit

Gra Tanks A Lot! zdobyła nagrodę Central & Eastern European Game Awards w kategorii Najlepsza gra mobilna. Gra została przygotowana przez BoomBit i Highcore Labs. 

– Tanks A Lot! to jedna z najlepszych gier w naszym portfolio, doceniana przez graczy na całym świecie. Cieszymy się, że znalazła również uznanie jurorów konkursu CEEGA i została uznaną najlepszą grą mobilną naszego regionu. – mówi Marcin Olejarz, prezes BoomBit.

Gra  Tanks A Lot! nastawiona jest na rywalizację małymi, ale niebezpiecznymi i zwinnymi czołgami. Gracze pojedynkują się między sobą w rozgrywkach trzech na trzech oraz dodatkowych trybach Battle Royale (celem jest przetrwanie do samego końca), Brawl (walka o zasoby) i Tank-O-Ball (gra czołgami w piłkę nożną). W tym celu gracze rozwijają swoje czołgi, ulepszając różne rodzaje uzbrojenia i dostosowując pojazd do własnego sposobu gry.

– Nagroda szczególnie cieszy, ponieważ Tanks A Lot jest wspólnym projektem  BoomBit, Highcore Labs oraz SuperScale, wszystkie te spółki są z naszego regionu. – dodaje Marcin Olejarz.

BoomBit jest wydawcą gry, odpowiedzialnym za proces przygotowania gry przed premierą oraz bieżący rozwój i angażowanie graczy. Proces deweloperski prowadziło białoruskie studio Highcore Labs, a SuperScale  jest odpowiedzialny za analizę zachowania graczy oraz model monetyzacji.