RELACJE INWESTORSKIE

“Idle Inventor – Factory Tycoon” – premiera

BoomBit z przyjemnością ogłasza, że gra “Idle Inventor – Factory Tycoon” jest dostępna na platformach iOS i Android. Tą nową produkcją typu idle BoomBit wkracza w gatunek z charakterystyczną dla siebie jakością i stylem.

“Idle Inventor – Factory Tycoon” daje graczom możliwość prowadzenia fabryk, tworzących różnego rodzaju pojazdy. Od samochodów, przez samoloty, pojazdy wojskowe, czy nawet rakiety kosmiczne – jest tu wiele do odkrycia.

Zespół odpowiedzialny za grę spędził ponad rok, pracując nad balansem rozgrywki, dzięki czemu gra jest satysfakcjonująca niezależnie od tego, czy gra się kilka minut, czy przez całe godziny. Wiele wysiłku włożono w żywotność produkcji. Celem było stworzenie gry, do której odbiorcy mogą wracać i za każdym razem znajdować w niej coś interesującego.

Czymś, co również odróżnia grę “Idle Inventor – Factory Tycoon” od wielu innych produkcji z tego gatunku, jest szczegółowa, dopracowana oprawa graficzna. Gracze mogą oglądać wyprodukowane przez siebie pojazdy z bliska, co daje im poczucie namacalności ich wirtualnego biznesu.

Gra “Idle Inventor – Factory Tycoon” jest dostępna na platformach iOS i Android. Tytuł otrzymał promocję w sekcji “Nowe Gry” sklepu Google Play Store w ponad 150 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech i Francji. Został też wyróżniony w dziale “Nowe gry, które kochamy” sklepu App Store w ponad 30 krajach, wśród nich Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Włochy i Hiszpania.

Idle Inventor w sklepie Google Play

Idle Inventor w sklepie App Store

Idle Inventor – trailer na YouTube