RELACJE INWESTORSKIE

BoomBit group
BoomBit group

Nasza grupa

Jesteśmy jednym z liderów rynku

Globalna skala działalności

Jesteśmy międzynarodowym producentem oraz wydawcą gier mobilnych oraz jedną z największych polskich spółek z branży. Specjalizujemy się w produkcji oraz wydawaniu gier Hyper-Casual, Mid-Core i Driving Simulator. Działamy na rynku globalnym, produkując gry w formule free-to-play (F2P) na największe mobilne systemy operacyjne, tj. iOS (Apple App Store) oraz Android (Google Play), a także na platformę Nintendo Switch.

Gry wydawane są w formule Free-To-Play i dostępne są do pobrania w większości krajów na świecie. Od początku działalności związanej z rynkiem gier mobilnych (tj. od 2010 roku) nasza Grupa wydała kilkaset gier, które zostały pobrane ponad 1,5 mld razy.

1,5 mld Przekroczona liczba pobrań wszystkich naszych gier

Grupa

w liczbach

 • icon
  >230 pobrań gier
  hyper-casual
  w 2022 roku
 • icon
  >270 mln pobrań wszystkich gier
  w 2022 roku
 • icon
  >200 silny zespół na
  całym świecie

BoomBit jest globalnie rozpoznawalną marką na rynku gier, dynamicznie zwiększamy nasze wyniki i mamy zdywersyfikowane źródła przychodów oparte na trzech filarach: produkcji wewnętrznej, działalności wydawniczej pod marką BoomHits i spółkach Joint Venture, w ramach których intensywnie pracujemy nad kolejnymi grami. Pod koniec 3 kwartału 2021 roku przekroczyliśmy symboliczną barierę 1 miliarda pobrań naszych gier w historii Grupy, co jest dla nas wielkim powodem do dumy i dużej satysfakcji z tego jak działa i rozwija się Grupa BoomBit. Widzimy dalsze możliwości rozwoju Grupy BoomBit i nie poprzestajemy w podejmowaniu działań umożliwiających nam realizację tego celu.

Marcin Olejarz CEO
Marcin Olejarz, CEO BoomBit

Silny międzynarodowy zespół

Wewnętrzne studia deweloperskie

Mamy wiele wewnętrznych zespołów programistycznych, które tworzą gry i technologie do gier mobilnych.

Dział wydawniczy

Ten dział wydaje gry HC tworzone przy współpracy z zewnętrznymi studiami poprzez spółkę BoomHits.

Joint Ventures

Z najlepszymi zespołami deweloperów gier hyper-casual tworzymy spółki Joint Ventures, które są docelową formą współpracy z zewnętrznymi studiami.

Tech

Opracowaliśmy autorskie narzędzia umożliwiające drastyczne przyspieszenie procesu tworzenia gier (Core engine) i monetyzacji gier (Boombit SDK). Nasz silnik składa się z ponad 160 autorskich modułów, co pozwala deweloperom skupić się na rozgrywce, a nie na pracy nad mechaniką. Nasze SDK jest używane we wszystkich grach wspierając narzędzia BI, UA i monetyzację.

Pozyskaliśmy dofinansowanie NCBiR na opracowanie autorskiego systemu sztucznej inteligencji, który modyfikuje parametry gry w trakcie rozgrywki.

Marketing i Kreacje

Najlepsze gry zasługują na najlepszą promocję. Nasz światowej klasy zespół dba o to, aby umieścić gry na dobrych pozycjach w sklepach, przygotować kreacje marketingowe i zapewnić ich promocję w mediach społecznościowych.

User Acquisition (UA)

Nieprzypadkowo nasze gry pozostają wysoko w rankingach. Zespół UA, we współpracy z zespołem BI, prowadzi kampanie marketingowe. Razem zapewniają, że gracze instalują i grają w gry BoomBit.

Business Intelligence (BI)

Mamy światowej klasy zespół BI. Ich narzędzia i analizy dostarczają nam informacji na temat gier i użytkowników, pomagając stale poprawiać monetyzację, UA, kreacje i zapewnić podstawę do wysokiej konwersji.

Monetyzacja reklam

Ten zespół ściśle współpracuje z wiodącymi partnerami reklamowymi w branży mobilnej, aby zmaksymalizować przychody z każdego wyświetlenia reklamy, niezależnie od lokalizacji użytkownika.

Quality Assurance

Aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, gra musi działać na jak największej liczbie urządzeń. Mamy rozległe zespoły kontroli jakości i wsparcia technicznego, aby upewnić się, że na całym świecie można grać w nasze gry.

Ostatnia prezentacja
Zobacz wszystkie
Prez1pl
Podsumowanie Q3 2023 Pobierz
Prez1
Podsumowanie H1 2023 Pobierz
Prezentacja boombit q1 2023
Podsumowanie Q1 2023 Pobierz