RELACJE INWESTORSKIE

Tiny Gladiators, unikalne połączenie RPG i gry akcji, zmierza na Nintendo Switch

Tiny Gladiators, hitowa gra BoomBit zadebiutuje na Nintendo Switch! Gra RPG z rozbudowanymi mechanizmami walki w wersji na konsolę zaoferuje wiele nowych funkcji i ulepszeń. Debiut na platformie Switch zaplanowany jest na 22 listopada, a zamówienia w przedsprzedaży można składać już teraz.

Po sukcesie, jaki gra odniosła na urządzeniach mobilnych, Tiny Gladiators zaprasza nowych graczy z Nintendo Switch, aby przyłączyli się do wspólnej przygody! Dzięki kreskówkowej grafice, prostej lecz atrakcyjnej mechanice oraz wciągającym walkom gra jest doskonałą rozrywką dla wszystkich odbiorców.

Stwórz swojego własnego Gladiatora, wyposaż go w potężną broń oraz zbroję i rozpocznij walkę z wrogami! Za odniesione zwycięstwa zdobywaj doświadczenie oraz cenne łupy, a następnie wykorzystuj je w postępach w kampanii fabularnej przeznaczonej dla jednego gracza.

Wersja na Nintendo Switch będzie miała także wiele nowych funkcji premium. W całkiem nowym trybie współpracy gracze mogą wspólnie stawiać czoła falom wrogów. Każda z rozgrywek będzie wyjątkowa dzięki szerokiemu wachlarzowi postaci do wyboru (w tym niedostępnych w trybie jednoosobowym!), odblokowywanym umiejętnościom czy dodatkowemu wyposażeniu możliwemu do kupienia.

Tiny Gladiators na Nintendo Switch oferuje także multiplayer w trybie rywalizacji oraz przemodelowany system postępu w grze. Sposób sterowania został zmieniony od podstaw, co sprawia, że walki są bardziej zbalansowane, a przez to jeszcze bardziej ekscytujące.

Nowe funkcje i ulepszenia, 195 poziomów, 22 bossów oraz mnóstwo nowych cech możliwych do odblokowania sprawiają, że Tiny Gladiators na Nintendo Switch oferują doskonałą zabawę przez długi czas!

Zwiastun wersji na switcha:

Karta gry w sklepie:
https://www.nintendo.com/games/detail/tiny-gladiators-switch/

Tiny Gladiators będzie dostępne na Nintendo Switch 22 listopada, a zamówienia w przedsprzedaży można składać już teraz.